Šildymo sistemos

Mūsų šildymo katilai – kokybiška priemonė šildyti vandenį cirkuliuojantį sistemoje ir apšildantį namus.

Apšildykite namus

Šildymo katilai – tai priemonė šildyti vandenį cirkuliuojantį sistemoje ir apšildantį namus. Tokie katilai šilumą išgauna iš įvairių energijos ar kuro rūšių, tačiau rekomenduojama nepasikliauti tik viena iš jų ir pasirūpinti alternatyvaus ar rezervinio šildymo galimybe.

Rezervinis ar alternatyvusis šildymas padės išvengti galimų nemalonumų sutrikus pagrindinio šildymo sistemos veikimui ir išvengti nemalonios vėsos namuose. Kitaip tariant, jei, pavyzdžiui, naudojatės dujiniu katilu, vertėtų pagalvoti ir apie elektrinį ar kieto kuro katilą, kuris būtų tarsi atsarginis variantas ir galėtų būti naudojamas praradus galimybę šildytis dujomis. 

Norite sužinoti daugiau? Patikėkite šildymo sprendimus profesionalams!

Mūsų vertybės

Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Įsiklausome, išgirstame, patariame bei padedame įgyvendinti…

Profesionalumas

Modernumas

Patikimumas

Kokybė

Platus asortimentas

Mūsų įmonėje siūlomas platus kieto ir skysto kuro, dujinių, granulinių bei elektrinių katilų asortimentas, kokybiški pirties katilai, židiniai ir krosnelės, tad galime padėti pasirūpinti ir centrinio, ir alternatyvaus šildymo galimybe. Siūlomos prekės – patikimų ir žinomų gamintojų produktai..

Rekomenduojame dėmesį atkreipti ir į modernųjį šildymą: šilumos siurblius ar geoterminio šildymo įrenginius, kurie nustoja veikti dingus elektrai, o tokiu atveju neturint rezervinio ar alternatyvaus šildymo teks šalti, todėl sumanu būtų turėti nors židinį.

UAB "Gamus" Rokiškis

TAIKOS. G. 21, Rokiškis

UAB "Gamus" Zarasai

Dariaus ir Girėno g. 18, Zarasai